-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 143 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 16887

Yarış ve Araba Oyunları » 3D Go Kart Yarışı   |   Bu oyun 150917 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

3D Go Kart Yarışı Oyunu Açıklaması Go Kart yarışlarını bilmeyeniniz yoktur. Günümüzün bir çok başarılı F1 Pilotu aynı zamanda geçmişin Go Kart pilotl

Go Kart yarışlarını bilmeyeniniz yoktur. Günümüzün bir çok başarılı F1 Pilotu aynı zamanda geçmişin Go Kart pilotluğunu da yapmıştır. Go Kart miniklerin olduğu kadar büyüklerinde ilgi gösterdiği bir motor sporudur.

Nasıl oynanır: Oyun yüklendikten sonra karşımıza çıkan menüden "play" diyerek turnuva, "quick race" turnuvasız yarış ya da "continue" diyerek daha önceden bu oyunu oynamışsanız kaldığınız yerden turnuvaya devam edebilirsiniz. "play"i seçtiktne sonra karşımıza çıkan dört adet Go Kart aracından istediğinizi seçin ve yarışa başlayın.
Oyun Yön Tuşları ile oynanıyor. "X" drift(kaydırmaya) yarıyor. Oyunda drift büyük önem taşıyor çünkü bir çok keskin virajı aracınızı kaydırarak daha hızlı geçiyorsunuz ve araç kaydıkça ek puan kazanıyorsunuz. Pistteki puanları toplamaya dikkat edin. Yıldırımlar aracınıza nitro etkisi kazandırıyor. Level atladıkça "continue" ya da "space" (boşluk) tuşuna basarak bir sonraki ele geçebilirsiniz. "P" tuşu oyunu durdurup başlatmanıza yarıyor. İyi eğlenceler dileriz..

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı