-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 141 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 17676

Savaş Oyunları » Dünya 1917 Savaşı   |   Bu oyun 253374 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Dünya 1917 Savaşı Oyunu Açıklaması Strateji tadında olan 1917 Savaşı (Warfare 1917), adından da anlaşıldığı gibi birinci dünya savaşından esinlenilerek hazırlanmış bir fl

Strateji tadında olan 1917 Savaşı (Warfare 1917), adından da anlaşıldığı gibi birinci dünya savaşından esinlenilerek hazırlanmış bir flash oyun. Görüntüsüyle birlikte oyunun farklı oluşu kendini hemen gösteriyor.

1917 Savaşı oyununda karşımıza bir harita geliyor ve o haritada düşmanın sahip olduğu yerleri fethetmemiz gerekiyor. Aşamalar ilerledikçe daha zor ve yeni adamlara sahip oluyorsunuz o ayrı bir konu. Fetih işleminin başarıyla tamamlanması için ya düşmanın moralini bozmalısınız ya da diğer noktaya ulaşmalısınız. Düşman askerlerini ne kadar çok öldürürseniz kazandığınız beceri puanları ile ordunuza nitelikler ekleyebiliyorsunuz. Oyunu yönetmek içinse sadece farenizi kullanıyor ve oyun sırasında durmadan asker üretip savaşı kazanmaya çalışıyorsunuz.

Nasıl Oynanır: 1917 yılında Almanlar ve İngilizler arasında yaşanan savaşı anlatan bu oyunda ilk önce seçtiğin ırk ile başlıyorsun. Oyun yüklendikten sonra 'PLAY' yeni oyun başlatmak için 'NEW CAMPAING' kaldığınız yerden devam etmek için 'CONTINUE CAMPAING' diyoruz ve karşımıza gelen pencereden savaşmak istediğimiz ırkı seçiyoruz. (Soldaki bayrak İngiltere, sağdaki bayrak Almanya) Ülkeyi seçtikten sonra 'OK' diyip ardından 'LOUNCH BATTLE' diyip savaşa başlıyoruz.

Oyunla ilgili detaylı ayarlar yapmak için (zorluk derecesi, savaş meydanının büyüklüğü, tank olup-olmayacağı vs) 'CUSTOM BATTLE' ye girip gerekli yerleri seçip 'LOUNCH BATTLE' ye tıklıyorsunuz. Oyunun genel ayarları için 'OPTIONS' bölümüne tıklıyorsunuz.

Kontrol Tuşları: Oyun mouse (fare) yardımı ile oynanıyor. Savaşa başladıktan sonra savaş esnasında alt kısımdan üretmek istediğiniz askerlerin üzerine tıklıyorsunuz. Sipere giren askerelere isterseniz taaruz emri vermek için siper içindeki askerlerin üzerindeki ok işaretlerine tıklıyorsunuz. Savaş esnasında hem oyunu durdurmak hem de kazandığınız para ile yeni silah ya da asker seçmek için alt orta kısımdaki 'UPRAGES' butonuna tıklıyorsunuz. Buradan gerekli seçimleri yaptıktan sonra 'DONE' tıklayıp tekrar oyuna dönebilirsiniz.

Oyunla ilgili yeni keşifler bulduğunuzda yorum yaparak diğer oyun severlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı