-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 150 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 20572

Savaş Oyunları » Kurtlar Vadisi Pusu   |   Bu oyun 4947997 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Kurtlar Vadisi Pusu Oyunu Açıklaması Kurtlar Vadisi Pusu referans alınarak yapılan bu oyun, şuana kadar ki en güzel Kurtlar Vadisi Oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Hatta internetteki

Kurtlar Vadisi Pusu referans alınarak yapılan bu oyun, şuana kadar ki en güzel Kurtlar Vadisi Oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Hatta internetteki tek Kurtlar Vadisi Pusu Oyunu!

Not: Bu oyunu oynayabilmeniz için 7 yaş ve üzerinde olmalısınız.

Oyunu isterseniz bilgisayarınıza indirerek de oynayabilirsiniz. Oyun Polat'ın ofisine yapılan ani baskın ile başlıyor. Ofisin çeşitli yerlerinde birbirinden çetin çatışmalar yaşanıyor. Baskın sonucunda Güllü kaçırılıyor. Oyuncu olarak sizler Polat Alemdar rolünde oluyorsunuz ve baskın yapanlarla zorlu çatışmalar içerisine giriyorsunuz. SunOyun sitesi olarak Polat'tan sonra en çok sevilen karakter olan Memati severleri de unutmuş değiliz. Oyunun bir sahnesinde Memati rolüne bürünerek Polat'ı baskıncılardan koruyorsunuz. Oyun içerisinde dizinin ana karakterleri bulunuyor. (Polat Alemdar, Memati, Abdülhey, Güllü) Oyun çatışma sahnelerinin yanında animasyonlarla akıcı bir halde devam etmektedir. Oyun üç ana bölüm ve toplam altı kısımdan oluşuyor. İkinci ve üçüncü bölümleri oynayabilmeniz için bölüm şifrelerini girmeniz gerekmektedir. Kaldığınız yerden devam edebilmeniz açısından bitirdiğiniz bölümün sonunda o bölümün şifresi oyun içinde veriliyor.

Nasıl Oynanır: Oyunumuz yüklendikten sonra yaş sınırı uyarısı olan ekran geliyor. Burada size uygun seçeneği tıklayarak oyuna devam ediyorsunuz. Oyun menüsünde sadece yeni girdiğiniz için ilk bölüm olan 'Ofis Baskını Bölümü' nü seçebiliyorsunuz. Sırası ile tüm bölümleri bitirip Polat'ın ofisine yapılan bu puslu saldırıyı püskürtmüş oluyorsunuz. Ancak göreviniz bu oyunla bitmiyor. Çünkü bu baskında Güllü kaçırılıyor ve kim tarafından kaçırıldığını henüz bilmiyoruz. Yakında yayınlanacak diğer oyunumuz ile bu baskını yapanları ve Güllü'yü kaçıranların kim olduğunu bulup, onların elinden kurtarmanız gerekiyor.

Kontrol Tuşları: Oyun 'Mouse' (fare) yardımı ile oynanıyor. Fareyi masanın altına doğru çektiğimizde Polat kurşunlardan korunmuş oluyor. Farenin sol tuşu ile ateş ediyoruz. Dilerseniz merminiz bitmeden 'R' tuşu ile şarjörünüzü doldurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için oyun menüsündeki nasıl oynanır kısımına bakmanız gerekir.

Editörün Notu: Eğer bu oyun için oyun severlerden yeterli olumlu tepkiyi alırsak kısa sürede bu oyunun ikinci versiyonunu da yapmayı planlıyoruz. Oyun hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemli olduğundan, yorumlarınız dikkate alınarak ikinci oyunu da şekillendirmeyi düşünüyoruz. SunOyun iyi eğlenceler diler...

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı