-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 153 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 53571

3D Oyunlar » Online Sevgili   |   Bu oyun 258007 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Online Sevgili Oyunu Açıklaması Bu oyunumuz ile yine online (gerçek kişilerle) sohbet edip, arkadaşlıklar kulabiliyorsunuz.Nasıl oynanır: Oyun yüklendikten

Bu oyunumuz ile yine online (gerçek kişilerle) sohbet edip, arkadaşlıklar kulabiliyorsunuz.

Nasıl oynanır: Oyun yüklendikten sonra 'Character Name' kısmına oluşturacağımız online karakterimizin adını girip 'Start'a basıyoruz. Karşımıza çıkan 'I am over the age of 13 and agree to the Terms of Use' uyarı penceresine 'Yes' diyerek oyunumuza girmiş oluyoruz.

Oyuna girdikten sonra 'Avatar Options' karakterimizin dış görünüş ayarlarını dilediğimiz gibi ayarlıyoruz ve 'Start Game' diyerek oyuna başlıyoruz.

Oyunda alt kısımda bulunan 'Avatar Options' kısmından karakterimizin şeklini değiştirebiliyoruz. 'Music Maker' kısmı ile kendi müziğimizi yapabiliyoruz. Bu ayarları yapıp ardından 'Accept'e tıklamanız gerekiyor. Dilerseniz arabanıza binip adada gezebiliyorsunuz. Dilerseniz 'Emoticions'a (Gülücükler) tıklayarak o anki ruh halinizi yansıtabilirsiniz. Oyunda 3 çeşit mekan var. Bunlar yine alt menüde bulunan 'Tacky Tiki', 'Snowy Alpine' ve 'Maple Grove' kısımlarına tıklayarak bu mekanlara geçiş yapabilirsiniz.

Oyunun Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Yukarı ve aşağı yön tuşlarına aynı anda bastığınızda karakteriniz dans ediyor. Diğer kişiler ile yazışmak için klavyenizdeki harfleri kullanıp enter'e basmanız yeterli. İyi arkadaşlıklar dileriz...

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı