-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 59 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 42204

En Güzel Kız Oyunları » Yemekteyiz   |   Bu oyun 1061579 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Yemekteyiz Oyunu Açıklaması Show TV de yayınlanan ve Türk halkının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen yemekteyiz yarışmasına benzer bir oyunumuzu sizlere sunmak isted

Show TV de yayınlanan ve Türk halkının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen yemekteyiz yarışmasına benzer bir oyunumuzu sizlere sunmak istedik.

Nasıl Oynanır: Oyunumuz yüklendikten sonra 5 kere 'Next' butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan menüden eğer tek kişi oynayacaksak 'Single Player', çift kişi oynayacaksak '2 Player Co-Play' butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan pencereden 'View Recipe' ye tıkladıktan sonra tarifimize bakıyoruz ve alt kısımda bulunan yeşil 'MAKE THIS RECIPE' butonuna tıklıyoruz. Sol menüde yazan listedeki malzemelerimize tıklıyoruz ve malzemeleri eksiksiz seçtikten sonra üst menü de görünen işlemleri sırası ile yapıyoruz.

Öncelikle 'Cut' yani kesme işlemini yapıyoruz. Tüm bu işlemleri fare yardımı ile yapmayı unutmayın. Üst menüde o bölümü eksiksiz tamamladığınız zaman yeşil ok işareti çıkacaktır. Bu o bölümün işlemini bitirdiğiniz ve üst menüden size gösterilen yeni menüye geçmeniz gerektiği anlamına gelir. Yemek çeşitlerinize göre üst menünün gidiş sırası değişmektedir. Zaten her bölüm tamamladığınızda bir sonraki gitmeniz gereken bölüm belirtilmiştir. Yaptığınız her yemek kullandığınız süre ile orantılı olarak puana tabi tutulmaktadır. Hem yemek yapmayı hem de keyif almayı isteyenlerin zevk alacağı bir oyun olacağını tahmin ediyoruz. İyi pişirimler...Oyunun Videosu:

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı